Zack Synder, Yeni Bir Joker Görüntüsü Paylaştı

Justice League’in Zack Snyder versiyonu yaklaşık 1,5 ay gibi kısa bir süre sonra izleyicilerin beğenisine sunuldu. Tabii çıkış tarihi yaklaştıkça yapımla ilgili yeni bilgiler ve paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Bu sefer gönderi Zack Snyder’dan geldi.

Yönetmen koltuğunda oturan Zack Snyder, az önce resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Bir fotoğraf paylaşan Snyder, oldukça bulanık görülen Joker’in görüntüsünü paylaştı.

Zack Snyder Yeni Bir Joker paylaşımı yaptı

Yukarıdan görebileceğiniz Zack Snyder’ın yaptığı fotoğrafta elinde joker karakterle Joker karakterini görüyoruz. Joker kartı açıkça görülürken, Joker’in yüzü oldukça bulanık görünüyor.

Snyder ayrıca gönderisinde David Ayer ve Jared Leto’yu etiketleyerek kısa bir açıklama yaptı. Snyder, David Ayer’in harika bir Joker yarattığını söyledi. David Ayer, Suicide Squad’ın yönetmeni ve senaristiydi. Hem Suicide Squad hem de Joker, hayranlar tarafından çok eleştirildi.

Jared Leto daha sonra yaptığı açıklamada, Suicide Squad’daki birçok Joker sahnesinin kesildiğini ve neden olduğu hakkında hiçbir fikrinin olmadığını söyledi. Zack Snyder ayrıca bir röportajda Jared Leto’nun Joker görünümünü nasıl değiştirdiğini anlattı:

“Elbette, onunla birlikte yaratılan Joker’i onurlandırmak istiyorum çünkü gerçekten harika olduğunu düşünüyorum. Size Adalet Ligi’nde neler olduğunu anlatmayacağım, ancak Joker hakkındaki son görüşümüz arasında çok fark var. ve bu seferki görünüşü. Joker, biraz yorgun. Bu biri. ”

Peki, Zack Snyder’ın Justice League’i hakkında ne düşünüyorsun? Hayranları üzerindeki heyecanının altını çizebileceğini düşünüyor musunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir