Netflix – Goril Kong’u Konu Alacak Skull Island Animesi Geliyor

Kong hakkında yeni bir anime: Skull Island, dijital yayın platformu Netflix’ten geliyor. Legendary Entertainment ile ortaklaşa oluşturulan yeni anime, yapım şirketinin Godzilla anime ile başladığı canavar evreninde yer alacak.

Netflix geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yeni bir duyuru yaptı ve efsanevi oyun dizisi Tomb Raider ile ilgili bir anime üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Şirketin yeni hedefi, dev goril Kong ve dünyada neden olduğu kaos hakkında yeni bir anime yapmak.

Netflix, anime koleksiyonunu genişletiyor

Legendary Entertainment, 2014 yılında Godzilla dizisi ile anime dünyasına adım atarak kendi canavar evrenini, Monsterverse’yi yavaş yavaş inşa etti. Önümüzdeki mart ayında vizyona girmesi beklenen Godzilla vs Kong anime ile birleştikten sonra Skull Island macerası başlayacak ve yeni yapımda bol miktarda dev goril Kong göreceğiz.

Netflix ise yaklaşık 2019 yılında anime üretimine önem vermeye başladı. 2019-2020 yılları arasında 100 milyona yakın evde anime izlendiğini belirten şirket, kullanıcıların beklentilerini karşılamak için, Japon merkezli Anime & Company.

Netflix yaptığı açıklamada fazla detay vermedi. Bu sebeple Skull Island animesinde seslendirmeyi kimin yapacağı, çıkış tarihinin ne zaman olacağı ve nasıl bir anime olacağı bilinmemektedir. Bununla birlikte, Kong’un önceki hikayelerine baktığımızda, aksiyon dolu bir anime beklemek tamamen doğru bir tahmin olacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir