James Bond’un Yeni Filmi Nokia Yüzünden Ertelenebilir

James Bond serisinin 25. filmi olacak olan James Bond: Ölmek İçin Zaman Yok, geçen yıl Mart ayında gösterime girecekti ancak COVID-19 salgını nedeniyle iki kez ertelenmesi gerekiyordu. filmin Ekim ayında vizyona gireceğini duyurdu.

Vizyon tarihinin ertelenmesinin nedeni, salgın henüz bitmemişken bir kez daha görüldü. Ancak güvenilir kaynaklara göre filmde kullanılan bazı teknolojilerin eskimesi nedeniyle Nokia ve Omega gibi bazı sponsorlar cihazlarının gösterildiği sahneleri yeniden çekmek istediler ve vizyon tarihinin bir kez daha ertelenmesi gerekti.

Sponsorlar en son modellerinin tanıtılmasını istiyor

James Bond: No Time To Die filminde Nokia Mobile ve Omega’nın birçok ürünü yer alıyor. Film ilk buluşmada gösterime girmiş olsaydı her iki marka da yeni ürünlerini bu filmle duyurma şansına sahip olacaktı. Ancak vizyon tarihi art arda ertelendi ve Nokia ve Omega filmde kullanılan cihazları şimdiden piyasaya sürmek zorunda kaldı.

Yapılan iddialara göre söz konusu markalar yapım firmasından cihazlarının görüldüğü sahneleri çekmesini istedi. Çoğumuzun bildiği gibi James Bond her zaman en son modelleri kullanan bir karakterdir ancak Nokia ve Omega gibi markaların böyle bir talepte bulunması biraz fazla detay olarak görülüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir