Harry Potter’in Dizisi Çıkıyor

Harry Potter serisini izlemiş, okumuş ya da sevmiş biri olmasanız bile bu efsanevi diziyi duymuş olabilirsiniz. İngiliz yazar JK Rowling’in yazdığı yedi kitaplık dizi de Warner Bros’un çektiği ve yayınladığı filmlere sahip.Çok sayıda sevgili olan bu dizinin evreninde yer alacak bir dizi yapıp yapmamak oldukça büyük bir konu oldu. dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Bu haber onları çok mutlu edebilir.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Harry Potter dizisi için çalışmalar başladı. WarnerMedia’ya bağlı HBO Max, Harry Potter dizisi üzerinde çalışmaya başladı ve şu anda senaristlerle buluşuyor. Kaynaklara göre HBO Max, senaryo fikirlerini dile getiren yazarlarla çoktan tanışmış durumda.

Henüz çok erken aşamalarında olan dizi hakkında pek bir bilgi yok:

HBO Max ve Warner Bros’un Harry Potter serilerinin başladığı bildirilse de raporda oyuncu, senarist ya da yönetmenden bahsedilmiyor. Bunun nedeni, az önce açıkladığımız gibi çalışmaların çok erken bir aşamada olmasıdır. Ayrıca HBO Max ve Warner Bros.’un yaptığı açıklamalarda bu dizi ile ilgili herhangi bir çalışma olmadığı söyleniyor.

The Hollywood Reporter ile iletişime geçen HBO Max ve Warner Bros, “Şu anda stüdyoda veya yayın platformunda geliştirilmekte olan bir Harry Potter dizisi yok” dedi. Bunun iki nedeni olabilir: Birincisi, WarnerMedia dizi için çalışmaların başladığını bilmek istemeyebilir. İkincisi ve ne yazık ki WarnerMedia’nın gerçekten böyle bir iş yapmadığı anlamına geliyor.

Burada da bir çelişki devreye giriyor: Bazı kaynaklar, HBO Max’in üst düzey yöneticilerinin gişe rekorları kıran diziyi televizyona taşımak için yetenekli yazarlarla röportaj yaptığını belirtiyor. Bu, HBO Max ve Warner Bros tarafından yapılan açıklamanın nedeninin birinci neden olduğunu gösterebilir. Ancak dizi hakkında kesin bir bilgi olmadığını belirtelim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir