Godzilla vs. Kong Filminin Finali Sızdırıldı

Şehri aşılayan devasa canavarlar denilince akla ilk gelen isimler Godzilla ve Kong. İlk kez 1962’de bir Japon filminde karşısına çıkan ikili, 26 Mart 2021’de yeni bir filmle karşımıza çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde filmin ilk fragmanı yayınlandı ve Godzilla – Kong sosyal medyada büyük ilgi görerek trend olmayı başardı. Çok beklenen filmin küçük bir spoylerinin bile gelmesi an meselesiydi. WorldofGeekdom adlı bir YouTube kanalı, filmin nasıl biteceğini açıklayan bir video yayınladı.

WorldofGeekdom, filmin sonuyla ilgili bilgileri güvenli bir kaynaktan aldığını ve onu ekranda göreceğimizden emin olduğunu ifade etti. Ancak yine de YouTube kanalının söylediklerinin doğru olduğundan emin olmak için filmi beklememiz gerekiyor.

Konu ile ilgili onlarca spoiler veren WoldofGeekdom, videosunda şu sözlere yer verdi; “Konuyu tamamen kontrol edemiyorum ama olay örgüsüne ne olacağını çok iyi biliyorum. Kong bir noktada Kafatası Adası’ndan alınır ve bilim adamları onu hem Kong’u araştırması hem de Godzilla’dan saklaması için bir tesise koyarlar. Sanırım bu tesis ya Alaska ya da Antarktika’da idi, tam olarak hatırlayamıyorum. Kong bu tesiste sakin kalırken Godzilla, Kral Ghidorah kokusunu korurken şehirleri dolaşmaya ve binaları yıkmaya devam ediyor. Ghidorah öldü, ancak önceki filmden gördüğümüz gibi, Ghidorah’ın kafatası parçaları hala dünyanın bir yerlerinde ve Godzilla onları bulmaya ve yok etmeye çalışıyor.

Tam olarak hatırlamıyorum ama Çinli ya da Japon bilim adamları Ghidora’nın beyninden parçalar toplayarak kötü niyetli bir silah yaratmaya çalışıyorlar. Godzilla, Kong’un hala hayatta olduğunu bilmiyor ama tesislerde Ghidhora’nın parçasını ararken Kong’a koşuyorlar ve savaşmaya başlıyorlar. Filmdeki insanların amacı Dünya’nın merkezini keşfetmek ve kara delikleri kullanarak başka bir paralel dünya yaratmaktır. Kong’un elinde gördüğünüz silah aslında bu evrene aittir.

Godzilla – Kong

Godzilla ve Kong savaşırken filmin ortasında Godzilla’nın aslında Godzilla olmadığı, Godzilla görünümündeki başka bir robot olduğu ortaya çıkıyor ve bu noktada gerçek Godzilla ve Kong bir araya gelerek makineye karşı savaşmaya başlıyor. Godzilla. Meka Godzilla gerçekten güçlü ve yorulmadan ikisiyle savaşmaya devam ediyor. Bir noktada Kong, mech Godzilla’yı arkadan yaklaşarak öldürmeyi başarır.

Gerçek Godzilla ve Kong, arkadaş olmasalar bile birbirlerine saygıyla veda ederler. Godzilla suya geri döner ve Kong ortadan kaybolur. Açıkçası, filmin bu şekilde sona ermesi, hem devam filmi hem de daha önce hikayeyi anlatabilecek bir film için açık bir kapı bırakıyor. “

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir