Black Panther’in Ülkesi Wakanda’nın Dizisi Geliyor

Oscar’da en iyi film dalında aday gösterilen ilk süper kahraman filmi Kara Panter’in devamı geçtiğimiz günlerde açıklandı. Yönetmen Ryan Coogler devam filminin geleceğini ve hiç kimsenin başrol oyuncusu Chadwick Boseman’ın yerini almayacağını açıklamıştı.

Başarılı yönetmenden bir haber daha geldi ve Coogler Disney + ‘da yayınlanacak yeni bir dizi üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Çıkış tarihi ve oyuncu kadrosu henüz belli olmayan dizi, Wakanda Krallığı’nı anlatacak.

Dizi, Disney ile 5 yıllık bir anlaşmanın parçası olacak

Ryan Coogler, yapım şirketi Proximity Media’nın Disney ile 5 yıllık anlaşma yaptığını ve yeni dizinin bu anlaşma kapsamında televizyona taşınacağını belirtti. Yeni dizi ile ilgili olay örgüsüne dair herhangi bir detay bulunmamakla birlikte dizinin yaklaşan Kara Panter II filminden sonra olacaklar ve genel olarak Wakanda Krallığı’nın tüm detaylarıyla ilgili olduğu söyleniyor.

The Walt Disney ile anlaşma yapmanın bir onur olduğunu belirten Coogler, açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Disney ile Black Panther’de çalışmak tıpkı bir rüya gibiydi. Bir televizyon manyağı olarak, Bob Iger, Dana Walden ve Disney’in himayesinde serimizi hayata geçirmekten daha iyi bir seçenek düşünemiyorum. Olmayı dört gözle bekliyoruz. Disney aracılığıyla dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurabiliyor. “

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir