Benedict Cumberbatch’li The Courier’den İlk Fragman Geldi

Son yıllarda Doctor Strange ve Sherlock gibi başarılı yapımlarda gösterdiği harika performansla hepimizin gönlünü kazanan yetenekli oyuncu Benedict Cumberbatch, gerçek hikayelere dayanan yepyeni bir ‘ajan filmi’ ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce Cumberbatch ile çalışan Dominic Cooke, Küba Füze Krizini konu alan The Courier’ın yönetmen koltuğunda oturuyor.

Yapım, Soğuk Savaş sırasında CIA’nın Sovyet nükleer programına girmesine yardımcı olan, ABD ile Sovyetler Birliği arasındaki Küba Füze Krizini sona erdiren ve ABD ile Sovyetler Birliği arasındaki nükleer savaşı önleyen Greville Wynne’in hikayesine dayanıyor. . Senaryo ve oyuncu kadrosu ilgi çekicidir.

Senaryo Tom O’Connor tarafından imzalanmıştır:

Filmin senaryosu, daha önce Samuel L. Jackson, Ryan Reynolds ve Gary Oldman’ın oynadığı The Hitman’s Bodyguard’ı yazan Tom O’Connor tarafından yazılmıştır.

Filmin kadrosunda Merab Ninidze, Maisel ile adından söz ettiren Rachel Brosnahan ve Çernobil’deki rolüyle büyük bir çıkış yapan Jessie Buckley gibi The Marvelous Mrs. The Marvelous Mrs.

Pandemiden payını alarak vizyon tarihini erteleyen yapım, mart ayında vizyona girmeye hazırlanıyor:

Courier dünya prömiyerini geçen yılın başlarında Sundance Film Festivali’nde yaptı, ancak filmin gösterim tarihi salgın nedeniyle ertelendi. Şimdi, yapım 19 Mart’ta ABD’deki sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bildiğiniz gibi ülkemizde sinema salonları koronavirüs salgın tedbirleri kapsamında şu an için hizmet vermiyor. Bu süreç belirsizliğini korurken, Courier’in ülkemizde vizyona girip girmeyeceği şimdilik net değil.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir